top of page

YKS HAZIRLIK

Mezun öğrencilerimiz, alanlarına göre Türkçe, Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Coğrafya, Felsefe derslerini görmektedirler. Konu içerikleri TYT ve AYT’ye göre planlanmıştır. Öğrencilerimizin durumunu daha iyi anlamak ve eksiklerini belirlemek için düzenli olarak deneme sınavları yapılmaktadır. Alanında uzman öğretmen kadrosu ile etüt programları, kafes programları, soru çözüm saatleri, etkinlik saatleri ile öğrencilerimizi YKS’ye en iyi şekilde hazırlıyoruz.​

10.SINIF

1O.Sınıf Öğrencileri Türkçe, Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Coğrafya derslerinden eğitim almaktadırlar. Derslerin işleyişi okul müfredatıyla uyum içerisinde yapılmaktadır. Amacımız hem öğrencimizin okuldaki sınavlarını desteklemek, hem de öğrencimize test tekniğini kazandırarak merkezi sınavlara hazırlamaktır.

11.SINIF:

11.Sınıf öğrencileri Sayısal alanda Türkçe, Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji derslerini, eşit ağırlık alanında ise Türkçe, Matematik, Tarih, Coğrafya, Felsefe derslerini görmektedirler. Derslerin işleyişi okul müfredatıyla uyumlu olup, aynı zamanda öğrencinin YKS’ye hazırlık sürecini desteklemektedir.11.sınıf öğrencilerimize dönem içerisinde yoğun deneme programı uyguluyoruz.

12.SINIF:

12.Sınıf öğrencilerimiz, alanlarına göre Türkçe, Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Coğrafya, Felsefe derslerini görmektedirler. Konu içerikleri TYT ve AYT’ye göre planlanmıştır. Öğrencilerimizin durumunu daha iyi anlamak ve eksiklerini belirlemek için düzenli olarak deneme sınavları yapılmaktadır. Alanında uzman öğretmen kadrosu ile etüt programları, kafes programları, soru çözüm saatleri, etkinlik saatleri ile öğrencilerimizi YKS’ye en iyi şekilde hazırlıyoruz.

bottom of page